تبلیغات

ads

تحصیلات شعور نمیاره

1 views
۹ام آذر ۱۳۹۷
وقتی تو مطب گوشیتون زنگ میخوره عذرخواهی نمبکنین میزارم به حساب بیشعوری تون
وقتی گوشیتونو جواب میدین میزارم به حساب توهین به شعورم
حیف وقتی که واسه بعضی مریضا میزارم
اشکال از اموزش و پرورشمونه
با مدیر یه مدرسه حرف میزدم گفتم معلم تو جامعه مون ارزشی نداره گفت احترام هم نداره. گفت اساس اموزش پرورش اینه فقط رو 4 نفر کار میکنن که بشه اسمشون رو روی پارچه زد و بقیه کلاس رو به حال خودشون رها میکنن ... همینه که داریم گله گله گوسفند تحویل جامعه میدیم
مردمی با شعور و فرهنگ پایین. مفت خور راحت طلب و مصرف گرا
چه احتیاجی هست که همه دانشگاه برن؟
وقتی کار نیست هزار جور لیسانس مدیریت دانشگاه ازاد و پیام نور که چی؟ که مدیر کجا بشین؟ کارخونه ی باباتون؟ 
وقتی دانشگاه میرن به زور قسط و قرض و وام واسه مدرکش صرفا
از سهمیه ها
از پول 
بیشترین جمعیت شاغل به تفکیک تحصیلات دیپلمه ها هستن و بیشترین جمعیت بیکار، لیسانسیه ها

شخصیت شناسی عکس پروفایل شما

3 views
۸ام آذر ۱۳۹۷
در فضای مجازی، افراد از عکس پروفایل به عنوان شناسه معرفی استفاده می‌کنند که حاوی یک پیام ذهنی و غیرکلامی است. در همین زمینه، پُست ها، عکس نوشته ها، نام کاربری و ... همه از این ویژگی برخوردارند.

شخصیت شناسی عکس پروفایل شماتصمیم گیری افراد برای انتخاب عکس پروفایل شان در شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. عده‌ای عکس خودشان را می‌گذارند، عده‌ای عکس طبیعت، عده‌ای عکسی از یک محل تاریخی و .... آن چه در این بین مهم و قابل توجه می‌شود، این است که حدود ۷ درصد رابطه از طریق زبان و گفتار است و بقیه به وسیله صوت، لحن، زبان بدن، اشارات، تصویر، تصورات و تخیلات ابراز می‌شود.

در فضای مجازی، افراد از عکس پروفایل به عنوان شناسه معرفی استفاده می‌کنند که حاوی یک پیام ذهنی و غیرکلامی است. در همین زمینه، پُست ها، عکس نوشته ها، نام کاربری، شناسه رمز، امضا، استیکر‌های مورد استفاده و ... همه از این ویژگی برخوردارند.

به عبارتی در انتخاب این شاخصه ها، خودآگاه و ناخودآگاه (که نقش بسیار ویژه‌ای دارد) ما به طور غیرمستقیم و به عنوان یک رفتار غیرکلامی به بیان دیدگاه‌های خود می‌پردازیم. رایج‌ترین انتخاب‌های افراد برای عکس پروفایل شان را دسته بندی کرده ایم و نکاتی درباره رفتارشناسی بر اساس آن تقدیم می‌شود.

قبل از مطالعه این مطلب و رفتارشناسی بر اساس عکس پروفایل افراد در شبکه‌های اجتماعی، باید پنج نکته مهم را بدانید:

۱- مسائل روان شناختی، واجد هویتی با آزمون و خطاست، بنابراین موارد تقدیمی، اطلاق تام ندارد.

۲- مطالعه رفتار یک شخص از پیچیدگی‌های خاص خود برخوردار است.

۳- بیان این موارد، لزوماً دلیل بر غیر طبیعی بودن رفتار نیست.

۴- قضاوت درباره رفتار یک شخص، نیاز به دریافت شرح حال کامل و مصاحبه چهره به چهره دارد؛ بنابراین ارزیابی در این زمینه، تنها به بخشی از رفتار آدمی اشاره دارد.

۵- هدف کلی، تاکید بر این نکته است که هیچ رفتاری (کلامی و غیرکلامی یا خودآگاه و ناخودآگاه) بی معنی نیست.

عکس کارتون

حاکی از تمایل به رویا و تخیل، فرار ناخودآگاه از واقعیات زندگی، به نوعی مشغولیت به بازی کودکانه، کودک درون فعال، نشانی از تحرک و فعالیت و جنب و جوش، اهل مزاح و شوخی و طنز، مملو از شیطنت‌های دوران کودکی.

عکس ترسناک و مخوف، نشانی از اضطراب و ترس و وحشت درونی، در جست و جوی خطر، وجود تمایلات خودآزارانه یا دگرآزارانه، آشفتگی ذهن و رفتار، اهل بگو مگو و جر و بحث، عموماً ناسازگار و نمادی از عصبانیت و پرخاشگری در شخصیت.

عکس کودک

اعلام نقش مادری، برگشت ناخودآگاه به زمان کودکی، در جست وجوی صداقت و مهربانی و روراستی دوران کودکی، به دنبال حمایت و نوازش خانواده و محیط اطراف، نمادی از پاک نهادی، گاهی نشان از اضطراب و ترس و افسردگی که خود را با تمایل به برگشت به زمان کودکی و جلب توجه و محبت آن زمان نشان می‌دهد، نشانی از مظلومیت و وابستگی بیش از حد به خانواده.

نداشتن عکس

علاقه نداشتن به معرفی، جلب توجه معکوس، تصمیم به فعالیت برای مدت کوتاه در شبکه‌های اجتماعی، قصد بر ناشناس باقی ماندن، تردید در تصمیم و انتخاب، نداشتن تمایل برای بیان جنسیت، تمایل به ارائه یک شخصیت مبهم از خود، محک زدن دیگر افراد، بی حوصلگی، گاهی افسردگی با نوشتن عبارت فاقد عکس در بیو و ابراز بی محابای مطالب.

عکس خود شخص

بیانی از صداقت و روراستی، خوشبین به دیگران، ساده دلی، گاهی نشان از مطرح کردن خود (در صورت ژست خاص) و گاهی تمایل به جذب محبت دیگران (در صورت ژست خاص)

عکس تاریخی

اهل گفت: وگو، تمایل به ارائه توضیحات و جزئیات یک مطلب، همذات پنداری و تمایل به تقلید از مشاهیر حوزه ادب و فرهنگ و تاریخ، گاهی تمایل به کم حرفی (به رغم پُرنویسی!)، گرایش بیشتر به درون گرایی، علاقه‌مند به کاوش و دارای ذهنی جست وجوگر.

عکس‌هایی با تم عاشقانه

(عکس‌هایی با تم عاشقانه شامل دختران دلفریب، قلب تیرخورده! برهنگی، درآغوش گرفتن و ... می‌شود) در جست وجوی محبت، عواطف بسیار شکننده، در بسیاری از موارد بیان کننده تجربه حداقل یک بار شکست عشقی، وجود اضطراب و تنش و افسردگی و غم و اندوه در مقاطعی از زندگی، تمایل به انزوا، عموماً زودرنج، احساس خستگی زودرس، وابستگی عاطفی شدید، واجد تمایلات آشکار یا سرکوب شده جنسی و گاهی دارای تفکرات بدبینانه با توجه به شکست عشقی قبلی.

عکس طبیعت

ابراز ویژگی مهربانی، بیان لطافت و زیبایی، علاقه به محل تولد، در جست وجوی صلح و آرامش، گاهی نماد مهد و زمین و مادر، نداشتن علاقه به شرکت در بحث‌های جنجالی و تنش آور، گاهی نشان از اضطراب درون فرد که به دنبال آرامش طبیعت است. در خور ذکر است که این گزینه، مورد استفاده عموم خانم هاست و البته نوع عکس یعنی گل، گیاه، حیوان و ... در جای خود معنای خاص خود را دارد.

منبع: روزنامه خراسان

خواص خوردن گلاب/ بهترین خواص گلاب برای بدن

1 views
۸ام آذر ۱۳۹۷
از خواص گلاب چه می‌دانید؟ مهم‌ترین خواص  گلاب چه می‌تواند باشد؟ همگی را در این مقاله باشگاه خبرنگاران جوان بخوانید.

خواص خوردن گلاب / بهترین خواص گلاب برای بدنبه گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، گلاب به عنوان یکی از پر مصرف‌ترین و محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در طب سنتی ایران به شمار می‌رود که خواصی شگفت انگیز نیز دارد. گلاب از جمله نوشیدنی‌های پرخاصیت و خوش‌بویی است که می‌تواند سلامت روح و جسم شما را تامین کند، جالب است بدانید گلاب از زمان‌های قدیم تا به امروز پس از سکنجبین بیش‌ترین استفاده را در میان مردم دارد.

طبع این نوشیدنی سنتی تا حدودی رو به خنکی است به همین دلیل بیش تر مردم می‌توانند با خیالی راحت از آن مصرف کنند. ما در این مقاله از باشگاه خبرنگاران جوان سعی کرده‌ایم مهم‌ترین و اعجاب انگیزترین خواص گلاب را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

 روش تهیه گلاب به چه شکل است؟

شاید دوست داشته باشید بدانید که گلاب این نوشیدنی فوق العاده مفید چگونه تهیه می‌شود. جهت تهیه گلاب  مقداری گل محمدی را در یک ظرف دربسته خاص از جنس سفال می‌ریزند و سپس مقداری آب ریخته و می‌گذارند تا گل ها در شعله آرام بپزند. سپس بخار‌های حاصل از جوشیدن را در ظرفی دیگر به روش میعان خنک و جمع آوری می‌کنند، بدین ترتیب گلاب یا اسانس آن به دست می‌آید. هم چنین اگر داخل این گلاب تهیه شده باز هم گل محمدی ریخته شود و بعد بجوشد به آن گلاب دو آتشه گفته می‌شود که دارای مواد موثر بیش تر، طعم و بوی تندتری است.

اما شگفت انگیز ترین خواص گلاب کدامند؟

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا  در مراسم های عزاداری از گلاب استفاده می شود ؟ و این کاربرد چه فایده ای  دارد؟

بله مهم ترین خاصیت گلاب  آرام بخش بودن آن است و همین علتی بر استفاده‌اش در مراسم های سوگواری به شمار می‌رود.

استرستان زیاد است و علاقه ای به داروهای شیمیایی ندارید؟

اگر می‌خواهید شاهد کاهش استرس باشید گلاب را به عنوان یک نوشیدنی ضد استرس در اولویت قرار دهید.  علاوه بر این از فوق‌العاده‌ترین خواص این نوشیدنی سحرآمیز تقویت سیستم عصبی است که شما می‌توانید با مصرف و بوئیدن آن سردردهای خود را درمان کنید.

شب ها نمی‌خوابید و بی خوابی امانتان را بریده است؟

پس اگر خوابتان دچار اختلال شده است، شب هنگام جهت رفع مشکل بی‌خوابی‌تان گلاب مصرف کنید، هم چنین جالب است بدانید که این نوشیدنی سنتی خوش بو در رفع خستگی نیز موثر و کاربردی است


خواص خوردن گلاب / بهترین خواص گلاب برای بدن

دچار آفت دهان شده اید؟

اگر شما هم آفت دهان دارید و هم‌چنین دلتان می‌خواهد لثه هایتان تقویت پیدا کند، گلاب بخورید.

به مشکل خشکی مخاط و خون ریزی مبتلا هستید و تا حالا گلاب را امتحان نکرده اید؟

اگر این چنین است ما پیشنهاد می‌کنیم حتما گلاب را یک بار هم که شده امتحان کنید. غرغره کردن گلاب جهت کاهش التهابات و سرخی حلق، لوزه ها، کام و حنجره خیلی اثر دارد، هم چنین کسانی که بر اثر گرم مزاجی به خشکی مخاط و خون ریزی دچار هستند، می‌توانند با گلاب دهان شویه کنند و تاثیر آن را مشاهده کنند.

اگر سردرد و چشم درد دارید و دچار سرخی چشم شده‌اید، گلاب را برای درمان جدی بگیرید!

این گونه افراد می‌توانند گلاب را از طریق بوییدن، شستشو و اسپری کردن بر ناحیه سر مورد استفاده قرار دهند.

در زمان امتحانات از گلاب کمک بگیرید!

 مصرف گلاب در این ایام موجب تقویت قوای عمومی و تجدید انرژی  در بدن می‌شود، به همین خاطر می‌توان یا از طریق بوییدن و یا خوردن  از این نوشیدنی بهره برد.

دچار تب شده‌اید و راه حلی به ذهنتان نمی‌رسد؟

ما باز هم خواص گلاب را در این مورد مهم می‌دانیم. بدین صورت که فرد تب دار می تواند از گلاب خنک بخورد یا پاهایش را پاشویه کند. هم چنین نواحی ای مانند کبد را که عضو گرم به حساب می‌آید را با پارچه آغشته به گلاب خنک کنید.


خواص خوردن گلاب / بهترین خواص گلاب برای بدن

بهترین خواص گلاب برای پوست، مو و بدن

برای پاک‌کنندگی پوست و شادابی آن از گلاب استفاده کنید، هم چنین با کمک گلاب قرمزی پوست را کاهش دهید. از جمله خواص دیگر گلاب برای پوست می‌تواند رفع خشکی پوست،  رفع آکنه، روشن شدن پوست، بازسازی و پاکسازی پوست و آبرسانی به آن باشد.

بخشنامه جوانان

1 views
۷ام آذر ۱۳۹۷

مدیر کل محترم ورزش و جوانان 31استان

با سـلام و احتـرام

بدینوسیله به استحضار می رساند این فدراسیون در نظر دارد مسابقات قهرمانی کشور دو ومیدانی جوانان و نوجوانان نابینایان و کم بینایان آقایان و بانوان و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جهانی دو ومیدانی جوانان سوئیس -  2019 را با شرایط ذیل در اردیبهشت ماه 1398 برگزار نماید لذا خواهشمند است به هیئت نابینایان و کم بینایان استان مربوطه ابلاغ فرمائید از هم اکنون نسبت به آماده نمودن و اعزام تیم اقدام نمایند .

شرایط مسابقات :

1-     مسابقات در دو گروه سنی زیر 20 سال (متولدین 11/10/1378 تا 10/10/1380) و زیر 17 سال متولدین                 ( 11/10/1380 تا 10/10/1382 ) برگزار می گردد .

2-     مسابقات در سه کلاس 11 و 12 و 13 برگزار می شود لیکن برای انتخاب نفرات در تمام مواد دو ها ، پرتاب ها  و پرش هر سه کلاس در هر ماده ادغام و بر اساس امتیاز رده بندی خواهند شد .

3-     مسابقات در مواد 100 متر ، 200 متر ،400 متر ، 800 متر ، 1500 متر ، پرتاب وزنه ، پرتاب نیزه ، پرتاب دیسک و پرش طول برگزار می گردد .

4-     انتخاب نفرات در کمیته فنی بلافاصله بعد از مسابقات صورت می پذیرد .

5-     هر استان می تواند حداکثر 6 نفر آقا و 6 نفر خانم معرفی نماید .

6-      هر ورزشکار مجاز خواهد بود حداکثر در 2 ماده شرکت نماید .

7-     هر استان می تواند هر 6 نفر را در یک گروه سنی و یا به دلخواه در دو گروه سنی تقسیم نماید .

8-     ارنج ورزشکاران بایستی حداکثر تا 10/11/97 به فدراسیون ارسال شده باشد .

9-     به نفرات اول تا سوم مدال و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد .

10- به تیم های اول تا سوم کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد .

11- جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با فنی فدراسیون تماس حاصل فرمائید . 

اطلاعیه

2 views
۶ام آذر ۱۳۹۷

اااااااا

انجمن دو و میدانی در نظر دارد نفرات اول تا چهارم دو 100 متر کلاس های 12 و 13 بر

 اساس رکورد  به دست امده در مسابقات باشگاهی و همچنین نفر اول 100 متر کلاس11 را به عنوان تیم 4در100متر انتخاب واز تیم رکوردگیری به عمل اورده در صورت رسیدن به رکورد مورد نظر کمیته فنی نسبت به اعزام  انها به مسابقات جهانی اقدام نماید لذا ورزشکاران و مربیان از هم اکنون نسبت به اماده نمودن ورزشکاران اقدام نمایند

معنای خوشبویی در کشورها و فرهنگ ها و تمدن های مختلف چگونه است؟

1 views
۵ام آذر ۱۳۹۷

داشتن بدن و لباس های خوشبویی یکی از معیارهای پاکیزگی برای حضور در جامعه می باشد که این عوامل باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود. اما معنای خوشبویی چیست؟ آیا می توان در نظر همه خوشبو بود و هنگام برخورد عطر شما با دیگران احساس خوبی در آن ها ایجاد کند؟ پاسخ دادن به این سوال اصلا آسان نمی باشد، چون در این موضوع ما با حس بویایی سر و کار داریم که حس بسیار پیچیده ای می باشد. همانطور که می دانید هر فرد دارای الگوی بویایی خاصی است و حس بویایی آن شبیه شخص دیگری نمی باشد، اما در هر فرهنگ و تمدن خوشبویی معنای خاصی دارد که در این مقاله از کلبه عطر می خواهیم به آن بپردازیم. با ما همراه شوید.
عطر هم مثل غذا دارای ساختاری پیچیده ای است، هرکسی سلیقه خاصی در خصوص طعم غذاها دارد که احتمال دارد مانند شخص دیگری نباشد. عطرها هم به همین شکل می باشد، احتمال عطری را شما استفاده می کنید دوستتان آن را نپسندد و برعکس شماهم عطری که دوستتان از آن استفاده می کند را نپسندید و استشمام آن عطر باعث ایجاد سردرد در شما شود. البته ناگفته نماند که احساس ما نسبت به برخی از عطرها برمیگردد به دوران خاطرات کودکی و احساسات و عواطفی که ذهنمان را درگیر خود کرده است و اینکه می تواند این موضوع ریشه برخی از علایق مشترک باشد که باید آن ها را در خاطرات جستجو کنیم. اما بعضی از افراد هم به صورت کلی نسبت به بوی خوب و بد عطر حساس هستند و این موضوع ریشه در آلرژیک و... دارد و در مورد چنین مواردی نمیتوان نظر قطعی را صادر کرد. به هر حال خاطرات، احساسات و عواطف ما ارتباط بسیار تناتنگی را با عطرها دارد. همین موضوع باعث شده است که صنعت عطرسازی در ایالات متحده بیش از چهل میلیارد دلار ارزش مالی داشته باشد.

مفهوم خوشبویی عطر

عطر هم مانند غذا است و فقط به سلیقه های شخصی محدود نمی شود بلکه گاهی اوقات می تواند به عنوان یک فرهنگ عام در کشوری باشد. بطور مثال مردم ایالات متحده آمریکا نظری متفاوت نسبت به خوشبویی در مقایسه با مردم ساکن مسکو و توکیو یا دوبی دارند. شاید شماهم بر این باور باشید که این موضوع فقط یک نظر شخصی است ولی اخیرا یک مطالعه علمی در خصوص اینزمینه صورت گرفته است که ثابت می کند چندین عامل از جمله تاریخ، سنت ها و حتی آب و هوا نیز در علاقه مردم یک کشور به یک عطر خاص تاثیر گذار است.
خوشبختانه با تمام تفاوت ها و شباهت ها، مشترکاتی در سلیقه مردم جهان درخصوص عطرها وجود دارد برای مثال می توان به عطر تر و تازه و مدرن اشاره کرد که در تمام کشورها محبوبیت خود را حفظ کرده است و وجه مشترک همه فرهنگ ها به حساب می آید. مانند عطر چوب صندل که روی شخصی دارای بوی متفاوتی است ولی جزو عطرهای پرفروش در سراسر جهان می باشد. اما در خصوص تمامی عطرها این موضوع صدق نمی کند و مفهوم خوشبویی و تعریفی که مردم هرکشور در فرهنگ خود دارند کاملا متفاوت می باشد.

مفهوم خوشبویی در شرق آسیا (کره جنوبی و ژاپن)

طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است مشتریان عطر این کشورها بیشتر علاقمند خرید عطرهای با بوی ملایم و خاص و کمیاب هستند و بیشتر عطرهای که استفاده می کنند، حاوی رایحه مرکبات است که در فرهنگ آن ها خوشبو به حساب می آید. در حقیقت استفاده از عطرهای تند در فرهنگ ژاپنی ها، رفتار توهین آمیز به حساب می آید و عطرهای که ملایم هستند دارای رایحه چندان مشخصی نیستند که مردم این کشورها بیشتر از اینگونه عطرها استقبال می کنند. برخی از عطرهای که مردم ژاپن و کره جنوبی از آن ها استفاده می کنند شامل: عطر Almost Transparent Blue از برند  A Lab on Fire و عطر L’Original از برند آندره پوتمن است. همچنین عطر ژاپنی Fig Tea هم جزو عطرهای پرفروش در این کشورها می باشد.

خوشبویی در خاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس

سلیقه مردم خاورمیانه به ویژه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از جمله امارات متحده عربی و عربستان سعودی برعکس مردم ژاپن و کره جنوبی در مورد عطرها می باشد. آن ها علاقه شدیدی به عطرهای دارند، که ماندگاری بالایی دارند و همچنین به خوبی حس می شوند. چوب عود به تنهایی برای چند قرن در میان مردم اعراب استفاده می شده است که بوی تند و مربوطی دارد و این عطر ریشه در سنت ها و سلیقه خاص مردم این منطقه دارد. با تفاسیر این موارد می توان نتیجه گرفت که مردم خاورمیانه به عطرهای علاقمند هستند که بوی تند و کیفیت و ماندگاری بالای داشته باشند. البته ناگفته نماند که این سلیقه در سال های گذشته تا حدودی به متعادل روی آورده اند و تمایل آن ها به سمت عطرهای ملایم و سبک آماده است.

مفهوم خوشبویی در روسیه

روسیه یک کشور بسیار گسترده و پهناور است که دارای آب و هوای سرد می باشد و مردم آن سلیقه های مختلفی نسبت به عطر و مفهوم خوشبویی دارند. ولی یک مورد مشترک در میان آن ها وجود دارد آن هم علاقه به عطرهای لاکچری می باشد. روس ها علاقه ویژه ای به رایحه های میوه، گل و روایح تند دارند و عطرهای که شامل این روایح هستند بسیار پرفروش می باشند مانند عطر عطر Fleur Narcotique یا عطر Kilian Moonlight in Heaven. همچنین یکی دیگر از برندهای که فروش زیادی دارد برند مونتاله است.

خوشبویی در ایالات متحده

مردم آمریکاهم دارای سلایق مختلفی در خصوص عطرها هستند اما بیشتر کسانی که به عطر علاقمند هستند از عطرهای کلاسیک و ساده و سطح بالا استفاده می کنند و از جمله این عطرها می توان به عطر شماره 5 شانل اشاره کرد که جزو عطرهای قدیمی به روز شده می باشد که فروش بسیار زیادی را تجربه کرده است. آمریکایی ها بیشتر بوهای مدرن و طبیعی را خوشبو و جذاب می دانند و بوهای مانند بوی میوه، گل و چوب جزو رایحه های مورد علاقه شان می باشد و همچنین در کنار آن به عطرهای تند و دودی و گران قیمت که توسط برندها و طراحان معروف مانند کوم دگارسونز و تام فورد ساخته شده است علاقه دارند.

خوشبویی در فرانسه، بریتانیا و استرالیا

کشور فرانسه در جهان به عنوان مهد عطرسازی شناخته می شود که هرچند سازنده این صنعت بوده است ولی بنظر می آید که سلیقه آن ها در کنار سایز کشورهای اروپایی و استرالیا در دهه های اخیر به سمت سلیقه های آمریکایی ها نزدیک تر شده است. بازار عطر کشورهای اروپایی بیشتر به سمت عطرهای مدرن با بوهای ساده سوق پیدا کرده است و مردم بیشتر علاقمند استفاده از عطرهای هستند که بوی تمیز و تروتازه و سبکی دارند اما در کنار این سادگی آن ها سعی کرده تاریخ بلند بالای خود را به دست فراموشی نسپارند و دوست دارند از عطری استفاده کنند که عنصر جذابیت را هم که عنصر سنتی عطر فرانسه است را هم در خود داشته باشد.

کتابخوان آذر ماه

0 views
۵ام آذر ۱۳۹۷

این روزها

3 views
۵ام آذر ۱۳۹۷
پرده دوم: امروز بعد از مدتها ساعت ٦ صبح بیدار شده ام و دارم صبحانه میخورم كه برم دانشگاه، با استادم و موبور دانشگاه دیگه ای میتینگ داریم، درواقع یكی از مركزهای معروف انجام تحقیقات كلینیكال تو نیویورك. اكثر كلاسهای من عصر و شب هست مثلا ٦ عصر و عین سه ساعت درس داده میشه برای همین اكثرا من صبحها ساعت ٧-٨ بیدار میشم چون قراره تا ٨-٩ دانشگاه باشم ، یك نگاه به بیرون پنجره میندازم، فضا مثل خیابونهای كوچیك و كوچه های تهران، این موقع هوا تاریك و تك و توك ادم درحال گذر اسم این پست را پرده دوم میگذارم چون میخواستم در ادامه پست قبل بنویسم اما دیدم اون پست به اندازه كافی طولانی است نمیدونم چقدر منرا میشناسید اما میخواستم یكبار دیگه بگم دوستان اگه من غمگین و ناامید مینویسم به این معنی نیست كه همه روزهام خاكستریه، درواقع اینجا برای من حكم سنگ صبور داره، وقتی اینجا از احساسات منفیم مینویسم باعث میشه سبكتر بشم و دوباره انرژیم را جمع كن و برگردم سركار و زندگیم. خوب میدونم خیلی از اینستا بازها و وبلاگ نویسان مثبت و پرانرژی مینویسن، این خیلی خوبه، خود من هم بمحض بازكردن صفحه اشون انرژی خوبی میگیرم هرچند میدونم مسلما اون ادم هم روزهای خاكستری داره اما قضیه اینه اینجا برای من برای جلب مخاطب نیست، اصلا خیلی راحت بگم اینجا بمن كمك میكنه سبك بشم، از فكرها و ارزوهام بنویسم و اونها را به نظم درارم. و جامه واقعیت بپوشونم، یكی با مثبت نویسی انرژیش مضاعف میشه. یكی هم مثل من با خالی كردن افكار و انرژی منفی روی كاغذ مجازی یا حتی واقعی. خلاصه بگم من مثل خیلی از ادمهای دیگه میدونم چطور حال دلم را خوب كنم، خرید كوچكترین كاج بازار و مهیاكردنش برای اومدن برادرزاده ام همون حس خوب توانایی را داره، یادگرفتن بخشی از یك نرم افزار هم حس موفقیت را تو ادم زنده میكنه، وقت گذروندن با همسر یك روز زیبا میسازه و خرید دوتا گیره موی ساده احساس زیبایی، حتی نگاه كردن به تقویم و دیدن اینكه فقط ٤ هفته تا پایان این ترم مونده خستگی را از تن ادم كم میكنه. و دراخر اگه من منفی و خسته مینویسم به این دلیل نیست كه منفی بافم، به این دلیل كه راههای خوب شدن خودم را میدونم كه یكی از اون راهها نوشتن و سبك شدن. روزهاتون به سبكی برگهای پاییزی

آزمایش تیروئید : شرایط انجام و آمادگی های قبل از انجام آن

3 views
۵ام آذر ۱۳۹۷

آزمایش تیروئید : شرایط انجام و آمادگی های قبل از انجام آن

ازمایش تیروئید

ایا ناشتایی برای انجام ازمایش تیروئید لازم است ؟

برای انجام ازمایش تیروئید ناشتایی لازم نیست ولی چون بالا بودن چربی خون ممکن است بر روی ازمایشات تیروئیدی اثر بگذارد بهتر است سه ساعت بعد از غذا خوردن خونگیری برای انجام ازمایش تیروئید انجام شود.

ازمایش تیروئید چه زمانی باید انجام شود ؟

ازمایش تیروئید بهتر است در اولین ساعات روز و صبح انجام شود .

ایا بیمارانیکه قرص تیروکسین میخورندچند روز باید دارو را نخورند ؟

برای انجام ازمایش تیروئیدقطع کردن قرص تیروکسین لازم نیست ولی بهتر است جهت دقیق تر بودن نتیجه ازمابش تیروئید فقط روز ازمایش قرص خورده نشود .

ایا مصرف قرص های دیگر روی ازمایش تیروئید اثر دارند ؟

بلی مخصوصا قرص های هورمونی و جلوگیری از حاملگی بر روی نتیجه ازمایش تیروئید اثر دارند و بیمار باید مصرف داروهای دیگر را به پزشک خود اطلاع دهد .

ایا بیماریهای دیگر روی ازمایشات تیروئید اثر دارند ؟

بیماریهای دیگر حتی ناخوشی هایی مثل انفولانزا و سرماخوردگی شدید و ... روی نتیجه ازمایشات اثر دارند و لازم است ازمایشات تیروئیدی بعد بهبودی ناخوشی و بیماریهای دیگر انجام شود .

ایا حاملگی بر روی نتیجه ازمایشات تیروئیدی اثر دارد ؟

بلی و مقادیر نرمال ازمایشات تیروئیدی در دوره حاملگی متفاوت است .

دانلود آهنگ جدید حصین به نام ترافیک جنسی (رپ)

1 views
۴ام آذر ۱۳۹۷

دانلود آهنگ جدید حصین به نام ترافیک جنسی

Download New Music Ho3ein Ft Milad S Called Traffic Jensi

دانلود آهنگ ترافیک جنسی از حصین و میلاد اس

دانلود آهنگ جدید حصین به نام ترافیک جنسی

موزیک جدید حصین به نام ترافیک جنسی رو میتونید بصورت مستقیم از سایت سل صدا دانلود کنید. آهنگ جدید ترافیک جنسی از حصین با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آهنگ ترافیک جنسی حصین رو گوش بدین.

ادامه مطلب
صفحه 1 از 612345...قبلی »

کد آمار