تبلیغات

ads

پیکر مطهر ۷ شهید مدافع حرم در قم تشییع شد ۱۰/ ۰۹ / ۱۳۹۵

19 views
۱۱ام آذر ۱۳۹۵
در روز شهادت امام رضا(ع)؛

پیکر مطهر ۷ شهید مدافع حرم در قم تشییع شد

۱۰/ ۰۹ / ۱۳۹۵


قم - پیکرهای مطهر ۷ شهید مدافع حرم همزمان با سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در قم تشییع و خاکسپاری شد.

 پیکرهای پاک و مطهر ۷ شهید مدافع حرم حضرت زینب کبری(س) از تیپ‌های فاطمیون و زینبیون عصر چهارشنبه هم‌زمان با سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور مردم شهیدپرور و عزاداران در قم  برگزار شد.

پیکر مطهر شهیدان نورالله عطایی، امین حسینی، سید احمد حسینی، امان الله مرادی از لشکر فاطمیون و شهید مسرت حسین، سید حسن عباس نقوی، قمر عباس از لشکر زینبیون از مسجد امام حسن عسکری(ع) واقع در سه راه بازار به سمت حرم کریمه اهل بیت(ع) تشییع شد.

حضور مردم شهید پرور و انقلابی شهر قم، طلاب و بسیجیان و همچنین عزاداران رضوی در مراسم تشییع شهدای مدافع حرم چشمگیر بود و پیکرهای این شهدا پس از طواف گرد ضریح مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برای اقامه نماز به صحن آیینه حرم مطهر انتقال داده شد.

آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) بر پیکر شهدای مدافع حرم نماز میت اقامه کرد و سپس این شهدا برای خاکسپاری به قطعه ۳۱ شهدای مدافع حرم واقع در بهشت معصومه(س) انتقال داده شدند.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان نیز که از صبح امروز به قم سفر کرده بود در مراسم تشییع شهدای مدافع حرم حضور داشت.

تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به پیکر مطهر ۷ شهید مدافع حرم در قم تشییع شد ۱۰/ ۰۹ / ۱۳۹۵


کد آمار