تبلیغات

ads

پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی تشییع و در حرم حضرت معصومه‌(س) به خاک سپرده شد ۰۵/ ۰۹ / ۱۳۹۵

14 views
۶ام آذر ۱۳۹۵
با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین
پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی تشییع و در حرم حضرت معصومه‌(س) به خاک سپرده شد
  ۰۵/ ۰۹ / ۱۳۹۵

Image result for ‫پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی تشییع و در حرم حضرت معصومه‌(س) به خاک سپرده شد‬‎

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی صبح دیروز از بیت آن مرحوم در خیابان شهدا تا حرم حضرت معصومه(س) برگزار و پس از اقامه نماز توسط آیت‌الله شبیری زنجانی در حرم مطهر به خاک سپرده شد‌.
در این مراسم شخصیت‌های مختلف از جمله رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب‌، آیت‌الله سبحانی، آیت‌الله جوادی آملی از مراجع تقلید‌، رئیس‌جمهور‌، رئیس مجلس شورای اسلامی، جمعی از وزرا و همچنین اقشار مختلف مردم و مقلدان آن مرحوم حضور یافتند.
پس از تشییع پیکر این عالم ربانی تا حرم حضرت معصومه(س)‌، توسط آیت‌الله شبیری زنجانی نماز اقامه شد.
پس از اقامه نماز پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی در جوار مضجع کریمه اهل بیت(س) و در کنار دیگر علمای مدفون در حرم مطهر به خاک سپرده شد.
گفتنی است امشب مجلس بزرگداشتی از سوی آیت‌الله سیستانی در بیت آیت‌الله موسوی اردبیلی برگزار می‌شود.
همچنین در پی رحلت فقیه و عالم بزرگوار مرحوم آیت‌الله آقای حاج سید عبدالکریم موسوی‌اردبیلی(طاب ثراه) ، مراسم ترحیم و بزرگداشتی از سوی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار شد.
پیام‌های تسلیت مراجع عظام تقلید در پی ارتحال آیت‌الله موسوی اردبیلی
مراجع عظام تقلید با صدور پیام‌هایی ارتحال آیت‌الله سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را به علما، حوزه‌های علمیه و بیت ایشان تسلیت گفتند.
حضرات آیات مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، سیستانی، نوری همدانی، علوی گرگانی و جوادی آملی، با صدور پیام‌های جداگانه، مرحوم آیت‌الله سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی را فقید سعید، عالمی بزرگوار، فقیهی نامدار، مرجعی عالیقدر، عالمی ربانی، مجاهد و عالی مقام و فقیه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام توصیف کردند.
مراجع عظام تقلید ضمن تسلیت این ضایعه به علمای اعلام، حوزه‌های علمیه، بیت مکرم ایشان و بازماندگان، از خداوند متعال علو درجات را برای آن فقیه والا مقام مسألت کردند.
پیام تسلیت شخصیت‌ها‌، احزاب و گروه‌ها
به دنبال ارتحال آیت‌الله موسوی اردبیلی شخصیت‌ها، گروه‌ها و احزاب در پیام‌های جداگانه‌ای این ضایعه را تسلیت گفتند.جبهه پیروان خط امام و رهبری‌، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌، حزب موتلفه اسلامی، حزب مردمسالاری، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق‌، مجید انصاری معاون حقوقی رئیس‌جمهور‌، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس‌جمهور و اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در پیام‌های جداگانه‌ای این ضایعه را به عموم مردم تسلیت گفتند.

تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به پیکر آیت‌الله موسوی اردبیلی تشییع و در حرم حضرت معصومه‌(س) به خاک سپرده شد ۰۵/ ۰۹ / ۱۳۹۵


کد آمار