تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

صدا و سیمای ایران نماد و سمبل ایران ستیزی

55 views
۳۰ام آذر ۱۳۹۵

از تحریف در تاریخ تا دهن کجی به اسطوره های ایرانی _

دست آورد هایی مهم در کارنامه درخشان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ...!

سالهاست که به شخصه شاهد برنامه های بی محتوا و ضد فرهنگی هستم که به صورت مداوم و پی در پی از شبکه های تلویزیون ایران در حال پخش می باشد . نمایش یکی هنوز در شبکه ای پایان نیافته شبکه دیگر در حال باز پخش آن است و  موضوعات آن عموما ابتذال - تفرقه افکنی - تحریف تاریخ - جنگ ستیزی - و به چالش کشیدن و گذشته و تمدن پر افتخار ایرانی است.

حدود دو سال پیش بود که با ساخت سریال موهن " سرزمین کهن " قوم و ایل غیور بختیاری را کاسه لیس انگلیسی ها خواندند و پارسال بود که در  برنامه یا بهتر بگویم شووی تلوزیونی " فیتیله " مردم مهربان آذری را به زشت ترین صورت ممکن مورد تمسخر قرار دادند. این برنامه ها نشان از جریانی است که بدنبال تفرقه افکنی میان قومیت های ایرانی هستند که در این سالها همه با هم متحد زیسته اند.

با ساخت برنامه های بی سر وته و سراسر دروغ مانند سریال " معمای شاه " دست به تحریف تاریخ زدند .و این در صورتی است که قشر مسن و کهنسال ما که واقعه کودتای 28 مرداد را درک کرده اند با بهتی عجیب به این سریال می نگرند . خوراندن یک دروغ بزرگ به اسم معمای شاه به یک ملت!

دریغ از یک فیلم در مورد گذشته پر افتخار ایرانیان مانند دوره های هخامنشی - ساسانی و ... اگر هم بخواهند فیلمی در این مورد بسازند حتما شاه کورش را با تازیانه ای در حال شلاق زدن به مردم ایران روایت می کنند.

در مورد قهرمانان ملی و ورزشکاران هم همین قضیه صادق است اگر مدال هایشان را به مقام ها و سیاسیون تقدیم کنند در رسانه ملی ایران ارج و قرب دارند و در غیر اینصورت روانه زباله دان تاریخ خواهند شد بالاخص ورزشکارانی که در رژیم گذشته افتخاراتی برای این مملکت کسب کرده اند محکوم به ممنوع التصویری و شایسته و لایق توهین و فحاشی هستند.

چند روز پیش شنیدم یکی از پهلوانان و قهرمانان ملی ما " ژنرال هشت ستاره کشتی جهان و المپیک " پهلوان " عبدالله موحد " را به رسانه معلوم الحال صدا و سیما دعوت کرده اند تا غرور و عزت اش را در هم بشکنند اما او ثابت کرد که پهلوان و قهرمان واقعی در قلب مردم جای دارد نه بر نوک آنتن تلوزیون خانه ها ...

از پهلوان عبدالله موحد خواسته بودند در برنامه " روح پهلوانی " حاضر شود و موقعی که او به استودیو رفته بود از او خواسته شده بود تا کراواتش را باز کند اما او گفته بود : " من برای مملکتی که به پوشش افراد نسبت به خود شخص اهمیت می دهند " متاسف هستم و استودیو را ترک کرده بودو به خانه مراجعت کرده بود.

همین قهرمان ملی ما است که سالها قبل وقتی فدراسیون کشتی ایالات متحده آمریکا به او گفته بود هرچه خواهی به تو خواهیم داد و به قولی خواسته بودند چک سفید امضا را پر شال او بگذارند تا مربی تیم ملی آمریکا شود او قبول نکرده بود و گفته بود :

من فن هایم را به کسانی یاد نمی دهم که بخواهند با آن فن ها بچه ها و کشتی گیران ایران را زمین بزنند

اما همه شاهد بودیم که در مملکتش با او چه رفتاری کردند.

 

دور پنجم و پیروزی عبدالله موحد با امتیاز برابر قهرمان ژاپنی تومی هایاشی - مسابقات جهانی کشتی آزاد -  ادمونتون کانادا ( 1349 - 1970 ) - عکس از سایت تخت جمشید

مسوولانی که در صدا و سیما گمارده می شوند و افرادی که این قضایا را هدایت می کنند افرادی حقیر و فرومایه هستند - اگر خاوری باشی و میلیاردها اختلاس کنی چون یقه گرد و بسته داری عکست را پخش می کنند و اگر عبدالله موحد باشی  - با دنیایی از مدال و افتخار چون کراوات می زنی ممنوع التصویر هستی !

 عبدالله موحد چهره نام آشنای کشتی جهان - موحد از سال 1963 به مدت هشت سال در هیچ مسایقه‌ای شکست نخورد.

***************************************

" وبلاگـــی برای کشتی اصفهان "

 

تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به صدا و سیمای ایران نماد و سمبل ایران ستیزی


کد آمار