تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مصاحبه خبرگزاری پیک هشترود شهرستان هشترود با راهدار سید عیسی طاهری موسوی :

87 views
۱۰ام دی ۱۳۹۵

مصاحبه خبرگزاری پیک هشترود شهرستان با راهدار سید عیسی طاهری موسوی :

سیدعیسی طاهری موسوی از کارکنان زحمتگش اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان هشترود می باشد.

راهداری یعنی خدمت صادقانه و بی منّت/ کار راهداری مختص فصل زمستان نیست/ از دست دادن تعدادی از هموطنان در زلزله ورزقان بدترین خاطره دوران کاری ام است

اول دی ماه در تقویم کشورمان به نام روز راهدار نامگذاری شده و همین روز بهانه ای شد تا پای صحبتهای یک راهدار هشترودی بنشینیم.

به گزارش روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود به نقل از خبرنگار اجتماعی پیک هشترود، آنچه در این گزارش منتشر شده گزیده ای از این گفتگوی کوتاه با سیدعیسی طاهری موسوی یکی از راهداران نمونه هشترود است:

 یک معرفی مختصر ازخود داشته باشید؟
سید عیسی طاهری موسوی هستم و به مدت ۱۶ سال در این اداره انجام وظیفه می نمایم.

  تعریف شما از راهدار چیست؟
راهداری تعاریف مختلفی دارد و تعریف اینجانب از راهداری خدمت صادقانه و بی منت به رانندگان محترم راه و هموطنان عزیز می باشد که در طول سال از راههای ارتباطی شهرستان استفاده می نمایند

  سخت ترین ماموریت در طول دوران کاری؟
اغلب ماموریتهای محوله راهداری سخت و دشوار می باشد و انتخاب سخت ترین آنها به نوبه خود کار سختی می باشد اینجانب در طول دوران اکثر ماموریتهای محوله سخت بوده که به کمک خدا توانستم با موفقیت به انجام برسانم که یکی از آنها گرفتار شدن در طول روز در مسیر روستای کماجرود که جهت سرکشی و مسیرگشایی رفته بودم و متاسفانه در آن مسیر گرفتار برف و کولاک شدم که نهایتا به کمک اهالی این روستائیان عزیز از آن وضعیت رهایی یافتم.

  آیا کار اصلی شما در زمستان است؟
تعاریف راهداری این است که تمام فصول سال را آماده باش بوده و در تمامی ایام در خدمت مردم باشیم پس با استناد این تعریف می توان گفت نه خیر کار راهداری مختص فصل زمستان نیست.


  یک خاطره بد از دوران کار؟
عملیات راهداری توآمان با خاطرات خوب و بد همراه است و تلخ ترین خاطره این حقیر در طول دوران خدمتتم اعزام به منطقه زلزله زده ورزقان و اهر جهت آواربرداری رفته بودیم که در این حادثه اسفناک شاهد از دست دادن تعدادی کثیری از هموطنان عزیزمان بودم.

  یک خاطره خوب؟
خاطره خوبی که در طول خدمتتم در ذهنم مانده ، این است که در یکی از فصل زمستان که برف زیادی باریده بود در حال انجام وظیفه بوم که موقع برگشت به اداره ناگاه مسیر خود را به محور کمربندی هشترود تغییر دادم که مشاهده نمودم یکدستگاه خودروی به همراه خانواده در این مسیر گرفتار برف و کولاک شده اند و متاسفانه به علت نداشتن شارژ گوشی همراه امکان ارتباط با هیچ کسی را نداشتند توانستیم به همراه اکیپ راهداری آنها را از مرگ حتمی نجات دهیم .

در مسئولیتتان چقدر با دیگران همزادپنداری می کنید؟ مثلا چقدر خود را مانند روستانشینانی می دانید که مسیرشان مسدود شده و به مشکل برخورده اند؟
اینجانب در طول کاری همیشه خودم را جای روستائیان عزیز دانسته و برای راحیت و آسایش خاطر اهالی محترم روستائیان شبانه روزی تلاش می نمایم در تردد با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوند و در فصل زمستان تا حد توانم تلاش کردم هیچ راهی مسدود نماند تا دچار مشکل نشوند.

منبع:پیک هشترود

http://peykehashtrood.ir

تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به مصاحبه خبرگزاری پیک هشترود شهرستان هشترود با راهدار سید عیسی طاهری موسوی :


کد آمار