تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

صهیونیست‌ها حتی به شیرخواره ۸ ماهه هم رحم نکردند/ ۳۰ کشته در غرب افغانستان بر اثر تبادل آتش میان نظامیان دولتی و طالبان ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

13 views
۲۶ام اردیبهشت ۱۳۹۷


صهیونیست‌ها حتی به شیرخواره 8 ماهه هم رحم نکردند 
      ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

Image result for ‫صهیونیست‌ها حتی به شیرخواره 8 ماهه هم رحم نکردند‬‎
نوزادان شیرخواره هم از جنایات هولناک روز نکبت در امان نماندند. «لیلی انور الغندور» که روز دوشنبه در غزه به دلیل استنشاق گازهای‌اشک‌آور صهیونیست‌ها جان داد، فقط 8 ماه داشت!
به گفته «اشرف القدره» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین، «لیلی انور الغندور» 8 ماهه به دنبال استنشاق گازهای‌اشک‌آور در جریان تظاهرات روز نکبت در شرق غزه به شهادت رسیده است.
روز دوشنبه سفارت آمریکا به قیمت شهادت 60 فلسطینی و جراحت 2900 نفر، از تل‌آویو به قدس منتقل شد.
به گزارش العالم، به رغم مسالمت‌آمیز بودن تظاهرات فلسطینی‌ها، رژیم صهیونیستی از آسمان و زمین و با گلوله‌های جنگی فلسطینیان را هدف قرار می‌دادند. با توجه به وخامت حال برخی از مجروحان احتمال بالا رفتن آمار شهدا بالاست. از ابتدای اعلام تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت این کشور به قدس شریف در 15 آذر ماه سال گذشته تاکنون هزاران فلسطینی به شهادت رسیده یا زخمی شده‌اند که از میان شهدا دست کم 10 نفر زیر 18 سال بوده‌اند. این در حالی است که مقامات شرکت‌کننده در مراسم انتقال سفارت که غالبا کشورهای فقیر آفریقایی بودند، جشن گرفته و به شادمانی می‌کردند.
در همین رابطه روزنامه نیویورک دیلی نیوز روز دوشنبه با کنایه به حضور ایوانکا ترامپ (دختر رئیس‌جمهور آمریکا) در قدس‌اشغالی تیتر زد «غم و اندوه کوچولوی بابا» و سپس نوشت: «55 نفر در غزه قصّابی شدند اما ایوانکا همه خنده‌هایش را در سفارت اسرائیل نشان داد.»


30 کشته در غرب افغانستان بر اثر تبادل آتش میان نظامیان دولتی و طالبان

Image result for ‫30 کشته در غرب افغانستان بر اثر تبادل آتش میان نظامیان دولتی و طالبان‬‎
تبادل سنگین آتش میان نیروهای دولتی و عناصر طالبان در غرب افغانستان، مرگ 20 نظامی و 10 تروریست را به دنبال داشت.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما از کابل، دیروز یک تروریست وابسته به طالبان در حومه شهر فراه (مرکز استان فراه)، نیروهای ارتش افغانستان را هدف حمله انتحاری قرار داد و جان 18 نظامی را گرفت. همزمان با آن، عناصر طالبان به شهر فراه حمله کردند. براثر این درگیری نیز دو نیروی دولتی و 10 عضو طالبان کشته شدند. این زدوخورد تا عصر دیروز به شدت ادامه داشت. به گفته منابع محلی، استان فراه در آستانه سقوط قرار دارد و تا این لحظه نیز برخی نهادها از جمله دو پاسگاه، مرکز فرماندهی پلیس و اداره امنیت ملی به اشغال تروریست‌ها درآمده است. استان فراه در مجاورت مرزهای ایران قرار دارد.

تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به صهیونیست‌ها حتی به شیرخواره ۸ ماهه هم رحم نکردند/ ۳۰ کشته در غرب افغانستان بر اثر تبادل آتش میان نظامیان دولتی و طالبان ۱۳۹۷/۰۲/۲۵


کد آمار