تبلیغات

ads

شیخ الازهر: آل سعود فلسطین را به انگلیس فروخت سعودی‌ها اصلا عرب نیستند/ تروریست‌های تکفیری عزاداران حسینی(ع) را در مسجد کابل به خاک و خون کشیدند / ارتش میانمار ۱۲۵۰ خانه را بر سر مسلمانان آوار کرد ۰۱/ ۰۹ /۵ ۱۳۹

17 views
۲ام آذر ۱۳۹۵


شیخ «محمد علی کیوه» از شیوخ الازهر:

آل سعود فلسطین را به انگلیس فروخت سعودی‌ها اصلا عرب نیستند

   ۰۱/  ۰۹ /۵ ۱۳۹

Image result for ‫شیخ «محمد علی کیوه» از شیوخ الازهر‬‎
یکی از شیوخ الازهر با تاکید بر برائت اسلام از تکفیری‌ها از جمله داعش، هدف اصلی وهابیون و بانیان فرقه وهابیت یعنی آل سعود را «نابودی اسلام ناب محمدی(ص)» اعلام کرد.
شیخ «محمد علی کیوه» از شیوخ الازهر و استاد علوم سیاسی دانشگاه «الزیتونه» تونس در گفت و گو با تسنیم گفته «ما در مقابل یک جنگ طولانی قرار داریم که انواع سلاح‌ها و تجهیزات در آن به کار گرفته شده و مهم‌تر از همه این سلاح‌ها، سلاح دروغ‌گویی است که دشمنان امت اسلام آن را مورد استفاده قرار می‌دهند و ما آن را در زمینه‌ها و موضوعات مختلف دیده‌ایم که آخرین مورد آن ادعای آل‌سعود درباره موشک‌باران مکه مکرمه از سوی حوثی‌هاست، هیچ عاقل یا مومنی در این دنیا پیدا نمی‌شود که بتواند مکه مکرمه را موشک‌باران کند یا حتی به آن فکر کند، ادعای حمله موشکی به مکه، سلاحی از سلاح‌های دروغ است.»
«شیخ کیوه» به جنگ تبلیغاتی و روانی آل سعود با تکیه بر دلارهای نفتی بادآورده «برای تاثیرگذاری بر افکارعمومی و فریب آنها» هم اشاره کرد و درباره اوضاع امت اسلام گفت: «پراکندگی و چنددستگی مذهبی و دینی میان مسلمانان و درگیری آنها با یکدیگر و تکفیر یکدیگر همه در راستای منافع قدرت‌های سلطه‌گر قرار دارد، در مقابل ما می‌بینیم که چگونه غرب برای تقویت خود تلاش می‌کند به طوری که اکنون یک پرچم، یک واحد پول و یک اتحادیه(اتحادیه اروپا) دارند، در حالی که ما مسلمانان به وضعی رسیده ایم که اروپایی‌ها درباره داعش می‌گویند که داعش نماینده اسلام خشمگین است.»
وی درباره تحولات سوریه و اظهارات برخی از سرکردگان سعودی گروه تروریستی داعش که گفته‌اند «ولی امر ما و مسلمانان محمد بن عبدالوهاب(موسس فرقه وهابیت) است»، گفت: «بله حقیقت این است که آنها هرگز به پیامبر ما حضرت محمد(ص) ایمان ندارند. بنابراین داعشی‌های امروز و کسانی که قبل از آنها بودند، همگی پیروان ابن عبدالوهاب هستند و او را به جای خداوند می‌پرستند و به پیامبر اکرم(ص) اهانت می‌کنند و از شیوه ابن عبدالوهاب برای نابودی اسلام تبعیت می‌کنند.» شیخ الازهر در پایان تاکید کرد، «حکومت سعودی از هیچ جنایتی برای منافع و حفظ تاج و تخت خود فروگذار نمی‌کند، آنها از انجام کارهای شیطانی ابایی ندارند، آل سعود، فلسطین را قبلا به انگلیس فروخت، آل سعود اصلاً عرب نیست، بلکه صرفا بادیه‌نشینان خشنی هستند که اکنون به خاطر امکانات و  توسعه ثروت‌های هنگفتی اندوخته‌اند.»
 تروریست‌های تکفیری عزاداران حسینی(ع) را در مسجد کابل به خاک و خون کشیدند

Image result for ‫یک مهاجم انتحاری وارد مسجد «باقرالعلوم» در غرب کابل شد‬‎

حمله تروریستی علیه عزاداران حسینی(ع) در مسجدی واقع در پایتخت افغانستان، 27 شهید و 35 مجروح برجای گذاشت.
یک مهاجم انتحاری مقارن ظهر دیروز (دوشنبه) وارد مسجد «باقرالعلوم» در غرب کابل شد و بمب همراه خود را میان عزاداران حسینی(ع) منفجر کرد. در افغانستان روز دوشنبه اربعین اعلام شده بود.
بر اساس آمارهای رسیده، در این انفجار 27 عزادار امام حسین(ع) شهید و 35 نفر هم مجروح شده‌اند.
گروه تروریستی طالبان این انفجار را محکوم کرد. در صورتی که این موضع طالبان صحت داشته باشد، انفجار انتحاری کابل احتمالا توسط عناصر داعش صورت گرفته است. تروریست‌های داعش در برخی مناطق افغانستان حضور دارند. خونین‌ترین حمله داعش علیه شیعیان در افغانستان، شنبه دوم مرداد سال جاری صورت گرفته بود؛ در این روز صدها شیعه هزاره در میدان «دهمزنگ» کابل در چارچوب «جنبش روشنایی» اجتماع کرده بودند که توسط سه عامل انتحاری داعش، هدف انفجار قرار گرفتند. این عملیات تروریستی 80 شهید و 260 مجروح برجای گذاشته بود. «جنبش روشنایی» در اعتراض به مسیر انتقال برق از ترکمنستان به افغانستان شکل گرفت. البته ناگفته نماند که گروه تروریستی طالبان هم در حمله علیه شیعیان افغانستان، پرونده سیاهی دارد.در میان سکوت جامعه جهانی
 ارتش میانمار 1250 خانه را بر سر مسلمانان آوار کرد

Image result for ‫دولت میانمار بیش از 1250 خانه مسلمانان را در استان «راخین» با خاک یکسان کر‬‎

دولت میانمار بیش از 1250 خانه مسلمانان را در استان «راخین» با خاک یکسان کرد و سازمان‌های مدعی دفاع از حقوق بشر هیچ واکنش موثری برای توقف این جنایات از خود نشان نداده‌اند.
دیده‌بان حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد، براساس تصاویر ماهواره‌ای، بیش از 1250 خانه روستاهای «روهینگیا» در شمال غرب میانمار با خاک یکسان شده است.
روهینگیا در استان مسلمان‌نشین راخین قرار دارد. طبق این گزارش، سربازان میانماری اقدام به تخریب منازل مسلمانان می‌کنند. براساس گزارش سازمان ملل، مسلمانان میانماری، در مقایسه با اقلیت‌های دیگر جوامع در کل جهان، بیشترین تحقیر، آزار و اذیت را متحمل می‌شوند.
مسلمانان شناسنامه‌ ندارند و حق ندارند که مالک چیزی باشند. دولت میانمار آنها را خارجی می‌خواند و زمینه هرگونه تعدی و ظلم را نسبت به آنها فراهم می‌کند.
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، دولت میانمار پس از حملات مشکوک به نیروهای مرزی این کشور در مجاورت مرزهای بنگلادش و  چین، با استفاده از بالگرد، مناطق روستایی مسلمان‌نشین را هدف قرار داده و طبق گزارش سازمان ملل، 30 هزار نفر بر اثر این حملات، آواره شده‌اند.
به گفته شاهدان، نیروهای دولتی مسلمانان را می‌کشند، به زنان تجاوز می‌‌کنند و اموال مسلمانان را غارت می‌کنند و یا می‌سوزانند.
این حملات در حالی صورت می‌گیرد که رسانه‌های بین‌‌المللی کم و بیش نسبت به این جنایت ساکت هستند. دولت میانمار نیز اجازه ورود ناظران بین‌المللی به منطقه مسلمان‌نشین را نمی‌دهد.
طبق گزارش رسانه‌های دولتی میانمار، طی شش هفته گذشته، دست‌کم 70 نفر در شمال غرب میانمار کشته و بیش از 400 تن نیز بازداشت شده‌اند. اما فعالان حقوق بشر، این آمارها را بسیار بیشتر ذکر می‌‌کنند. در ناآرامی‌های مرزی، قربانیان اصلی، مسلمانان هستند. اما آمار دقیقی در مورد تلفات آنها، وجود ندارد.
دولت پکن نیز پس از بروز ناآرامی در مرز این کشور و میانمار، به ارتش چین آماده‌باش کامل داد.

تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به شیخ الازهر: آل سعود فلسطین را به انگلیس فروخت سعودی‌ها اصلا عرب نیستند/ تروریست‌های تکفیری عزاداران حسینی(ع) را در مسجد کابل به خاک و خون کشیدند / ارتش میانمار ۱۲۵۰ خانه را بر سر مسلمانان آوار کرد ۰۱/ ۰۹ /۵ ۱۳۹


کد آمار