تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

سرلشکر سلیمانی: آمریکایی‌ها برای سربازان خود پوشک بچه تهیه می‌کنند ۱۳۹۶/۰۹/۰۶

22 views
۷ام آذر ۱۳۹۶
سرلشکر سلیمانی:
آمریکایی‌ها برای سربازان خود پوشک بچه تهیه می‌کنند 
۱۳۹۶/۰۹/۰۶
Image result for ‫سرلشکر سلیمانی:‬‎

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: آمریکایی‌ها با این همه نیرو وقتی قدرت ایمان ندارند، مجبورند برای سربازان خود پوشک بچگانه تهیه کنند که از ترس نتوانند از ‌تانک‌ها خارج شوند. این در حالی است که شما با این اسلحه عادی افتخار آفریدید چراکه از جان خود گذشته‌اید.
سرلشکر قاسم سلیمانی طی سخنانی در جمع رزمندگان در بوکمال در همین زمینه ابراز داشت: شهید علی محمدی یکی از فرماندهان گردان در دفترچه خود نوشته بود، ‌ای برادر عرب که تو به دنبال منی و من به دنبال تو. اگر مرا شهید کنی شفاعتت می‌کنم.
وی با بیان اینکه خدا روز به روز به ملت ایران و جمهوری اسلامی پیروزی بیشتری می‌دهد و معتقدم این پیروزی‌ها روز به روز بزرگ‌تر و وسعتش بیشتر خواهد بود، ادامه داد: اینها همه اراده خداوندی است و کسانی مانند آمریکایی‌ها پشیزی در برابر اراده الهی نیستند، چراکه این ملت آماده جان‌فشانی است، لیاقت پیروزی را دارد و هر نصرتی به نسبت لیاقت است.
فرمانده نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: ما امروز این ظرفیت را هم در رهبرمان داریم که بدون ادعا خادم کل عالم است و هم ملتی داریم که واقعا نشان دادند برای خودشان، کشورشان، مذهب و اسلامشان ملتی فداکار هستند.
سرلشکر سلیمانی خطاب به رزمندگان در بوکمال گفت: امروز شما پرچمدار و انتخاب‌شدگان الهی هستید و باید این حق را به خوبی ادا کنید. در خیبر پیامبر اکرم(ص) شمشیر را دست کسی داد که حقش را ادا کند و او امیرالمومنین(ع) بود که در خیبر را از جا کند. قدرت آن دستی که در را کند، قدرت ایمان امیر مومنان(ع) بود نه فقط قدرت شمشیر وگرنه ببینید که آمریکایی‌ها با این همه نیرو وقتی قدرت ایمان ندارند، مجبورند برای سربازان خود پوشک بچگانه تهیه کنند که از ترس نتوانند از‌ تانک‌ها خارج شوند. این در حالی است که شما با این اسلحه عادی افتخار آفریدید چراکه از جان خود گذشته‌اید.
وی در عین حال اظهار داشت: البته گذشتن از جان به این معنا نیست که تدبیر نداریم بلکه ما از مرگ ترس نداریم و با تدبیر، حکمت و دقت در عملکرد و بررسی دشمن پیش می‌رویم. ما ترسی از جانمان نداریم که بگویند می‌کشیمتان.
فرمانده نیروی قدس سپاه بار دیگر به رزمندگان حاضر در بوکمال خاطرنشان کرد: ما که اینجا هستیم باید دقت در حلال و حرام داشته باشیم. در زندگی مردم مراقب باشیم که بیتشان را نمی‌توان همینطوری تصرف کرد. اینجا نماز را رعایت کنیم. اینجا محل نافله شب است. اینجا نزدیکترین نقطه به خداست.
سرلشکر سلیمانی یادآور شد: امام(ره) وقتی به زائران در حج پیام دادند، فرمودند ‌ای نشستگان در مقابل خانه خدا به ایستادگان در مقابل دشمنان دعا کنید. ایشان با این سخن عظمت جهاد را نشان دادند.

تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به سرلشکر سلیمانی: آمریکایی‌ها برای سربازان خود پوشک بچه تهیه می‌کنند ۱۳۹۶/۰۹/۰۶


کد آمار