تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

دکتر مجتبی زارعی رئیس‌سازمان بسیج اساتید کشور : دانشگاه آزاد اسلامی وارد تحول انقلابی شده است ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

14 views
۲۶ام بهمن ۱۳۹۶
رئیس سازمان بسیج اساتید:
دانشگاه آزاد اسلامی وارد تحول انقلابی شده است
   ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
رئیس‌سازمان بسیج اساتید کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دارای نیروی انسانی قوی و متعهد است و در دوره جدید این دانشگاه، تحولی انقلابی صورت گرفته است.
دکتر مجتبی زارعی رئیس‌سازمان بسیج اساتید کشور در اجتماع بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که صبح دیروز در تالار شهید باکری مجتمع دانشگاهی حضرت ولی‌عصر (عج) واحد تهران مرکزی برگزار شد، با بیان اینکه اکنون دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بسیج مستضعفین وارد تحول انقلابی شده‌اند، گفت: در حال حاضر دو برنامه مهم در جهان در حال اجراست که یکی از آنها برنامه 2025 ایالات متحده آمریکا و دیگری برنامه 1404 جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: امروز در جهان همه نگاه‌ها به این دو برنامه است و می‌توان گفت لیبرال دموکراسی و مردم ‌سالاری دینی با یکدیگر در حال رقابت هستند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر زارعی در ادامه خاطرنشان کرد: براساس برداشت محققان، مهم‌ترین رکن این دو برنامه، شبکه‌سازی نیروی انسانی و هوشمندسازی کادر است. به دلیل اینکه آمریکا در حوزه مبانی نظری افول دارد، تلاش می‌کند ایده‌ها و دانشمندان را از کشورهای دیگر جذب و تبدیل به محصول کند تا بتواند روی پای خود بایستد، اما جمهوری اسلامی ایران که در مقابل این جریان قرار دارد، در پی حفظ سرمایه انسانی خود است.
وی با بیان اینکه کاندولیزا رایس وزیر پیشین امورخارجه آمریکا به صراحت اعتراف کرد که آمریکا در اواخر دهه 80، شبکه‌سازی نخبه‌سازی ایران را راهبری می‌کرد، گفت: با علم به این موضوع، بهتر در می‌یابیم که چرا مقام معظم رهبری همواره درباره دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر دانشگاه‌ها تاکید دارند که دانشگاه‌ها محل علم و ایده و تبدیل آن به محصول هستند.
رئیس ‌سازمان بسیج اساتید کشور خاطرنشان کرد: بسیج اساتید در راستای تحولات دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج مستضعفین، تلاش می‌کند نظام ایده، علم و عمل را کنار هم بیاورد.
دکتر زارعی با بیان اینکه 53 هزار استاد بسیجی در کشور داریم که باید برای تمدن اسلامی آماده شویم، گفت: اکنون جاسوسی بیگانگان به حوزه‌های اقتصادی و علمی نفوذ کرده و باید مراقب این موضوع باشیم و تلاش کنیم که علم و دانش به خوشه‌های کسب دانش یعنی اقتصاد مقاومتی برسد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دارای نیروی انسانی بسیار قوی و متعهد است و از دکتر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر تقاضا داریم مسیری که در دانشگاه‌های دولتی، علم را درگیر بروکراسی اداری کرده، در دانشگاه آزاد اسلامی اصلاح کنند.

تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به دکتر مجتبی زارعی رئیس‌سازمان بسیج اساتید کشور : دانشگاه آزاد اسلامی وارد تحول انقلابی شده است ۱۳۹۶/۱۱/۲۵


کد آمار