تبلیغات

ads

حمله پهپادهای آمریکایی به چادر فرماندهان بسیج در فرودگاه تلعفر/ وحشت آل‌سعود از تظاهرات مردمی در آستانه اولین سالگرد شهادت آیت‌الله نمر /خاخام صهیونیست آتش زدن اعراب را واجب کرد! ۰۶ / ۰۹ / ۱۳۹۵

15 views
۷ام آذر ۱۳۹۵

حمله پهپادهای آمریکایی به چادر فرماندهان بسیج در فرودگاه تلعفر

  ۰۶ / ۰۹ / ۱۳۹۵

Image result for ‫حمله پهپادهای آمریکایی به چادر فرماندهان بسیج در فرودگاه تلعفر‬‎

پهپادهای ائتلاف آمریکایی یک ساعت پس از خروج نخست‌وزیر عراق از چادر فرماندهی بسیج مردمی در فرودگاه «تلعفر» این چادر را هدف موشک قرار دادند!
پنجشنبه گذشته یک ساعت پس از نشست مشترک «حیدر عبادی» و فرماندهان بسیج مردمی در فرودگاه «تلعفر»، این چادر هدف موشک قرار گرفت.
بسیج مردمی عراق با صدور بیانیه‌ای، اعلام کرد محل اصابت موشک تنها یک و نیم متر با چادر فاصله داشت و این حمله به جراحت شماری از فرماندهان بسیج مردمی انجامید، اما شخص عبادی لحظه حادثه در محل حضور نداشت.
در بیانیه فوق همچنین آمده «آسمان غرب موصل و منطقه (تلعفر)  تحت پوشش حملات جنگنده‌های ائتلاف آمریکایی ضدداعش قرار دارد و لذا، این حمله توسط آمریکایی‌ها صورت گرفته و واشنگتن باید توضیح دهد که چرا دست به چنین حمله‌ای زده است.»
همزمان «کریم نوری» فرمانده بسیج مردمی نیز طی گفت‌وگو با شبکه «المیادین»، از آمریکا خواست درباره این حمله توضیح بدهد.
به گفته نوری، در زمان اصابت موشک، «ابومهدی مهندس» معاون فرمانده بسیج مردمی در چادر حضور داشته، اما به وی آسیبی نرسیده است. نوری همچنین گفته، «هادی عامری» فرمانده دیگر بسیج، در زمان حمله، در چادر حضور نداشته است.
وی این را هم گفته که داعش در فرودگاه «تلعفر» اصولا نمی‌تواند دست به چنین حمله‌ای بزند. براساس تحقیقات صورت گرفته، موشک مذکور از نوع لیزری بوده و از پهپاد شلیک شده است. در زمان شلیک موشک نیز پهپادهای ائتلاف آمریکایی بر فراز منطقه در حال  پرواز بوده‌اند.
در ارتباط با سنگ‌اندازی آمریکا در عملیات آزادسازی موصل، خبرهای دیگری نیز مخابره شده است؛ از جمله ارسال تسلیحات برای داعش در موصل که شبکه بی‌بی‌سی آن را افشاء کرده است.
اظهارات عبادی درباره عملیات موصل
نخست‌وزیر عراق گفته، تروریست‌های داعش در مرکز شهر موصل به دام افتاده و در محاصره کامل نیروهای عراقی قرار دارند.
به گفته وی پیشروی نیروهای مسلح عراق در بخش‌های شرقی و غربی موصل، چشمگیر و گسترده بوده است.
عبادی این را هم اضافه کرد که یک‌سوم اهالی موصل هم اکنون به طور مستقیم تحت حمایت نیروهای دولتی قرار دارند و نیروهای مسلح عراق تلاش می‌کنند خانواده‌های بیشتری را از چنگ تروریست‌‌ها آزاد کنند.
وی افزود: عملیات نیروهای ما با پشتیبانی دقیق و موثر هوایی، توانسته است خطوط ارتباطی داعش را در مناطق مختلف موصل قطع کند.
روزنامه «الصباح» نیز به نقل از «نجم  الجبوری» یکی از فرماندهان عملیات آزادسازی موصل نوشت: نیروهای عراقی هم  اکنون در حال پیشروی به سمت مناطق مسکونی در محور جنوبی و فرودگاه موصل هستند. به گفته وی عناصر داعش روحیه خود را به شدت از دست داده‌اند.
وحشت آل‌سعود از تظاهرات مردمی در آستانه اولین سالگرد شهادت آیت‌الله نمر

Image result for ‫آیت‌الله نمر‬‎
هراس آل سعود از تظاهرات مردمی در آستانه اولین سالگرد شهادت آیت‌الله نمر باعث تشدید اقدامات امنیتی در این کشور شده است.
دیکتاتوری آل سعود، همواره سعی می‌کند تا از برگزاری «هرگونه» تظاهراتی جلوگیری کند. در همین ارتباط و در آستانه نزدیک شدن به اولین سالگرد شهادت آیت‌الله شیخ نمر باقرالنمر روحانی برجسته عربستانی، رژیم سعودی، اقدامات امنیتی خود را در منطقه شیعه‌نشین القطیف در شرق این کشور، برای ساکت کردن هرگونه صدایی که خواهان حق و عدالت است، تشدید کرده است. رژیم سعودی برای تنگ کردن عرصه علیه فعالان القطیف، خانواده‌های آنها را نیز هدف قرار می‌دهد.به گزارش تسنیم، براساس اطلاعات به دست‌آمده، این رژیم ارائه همه خدمات بانکی و دولتی خود را به خانواده‌هایی که فرزندان آنها به دلیل شرکت در حرکت‌های اعتراضی صلح‌آمیز تحت پیگرد قرار دارند، متوقف کرده است. همچنین رژیم آل سعود در راستای تشدید خفقان در منطقه الشرقیه، تعدادی از روحانیون شهرک العوامیه را احضار کرده است. تشدید رویکردهای امنیتی آل سعود علیه الشرقیه در حالی است که همچنان شماری از روحانیون و جوانان این منطقه پشت میله‌های زندان به‌سر می‌برند و این سرنوشت در انتظار ده‌ها جوان دیگر نیز است. منطقه الشرقیه عربستان از سال 2011 میلادی تاکنون شاهد اعتراضات مردمی برای تحقق اصلاحات است. نیروهای امنیتی رژیم سعودی هرچند وقت یکبار  به مناطق مختلف در منطقه الشرقیه یورش می‌برند و ضمن یورش به منازل شهروندان، آنها را بازداشت می‌کنند. رژیم سعودی روز شنبه دوازدهم دی ماه سال 1394 برابر با دوم ژانویه 2016 در بیانیه‌ای، از اعدام چهار نفر از شخصیت‌های شیعی‌ عربستان و در رأس آنها شیخ نمر باقر النمر به‌اتهام واهی اقدامات تروریستی خبر داد. چند روز پس از این خبر، منابع غیررسمی اعلام کردند محمد بن سلمان، وزیر دفاع عربستان شخصاً دست و پای آیت‌الله نمر را شکست و بعد وی را تحویل جلاد داد!

خاخام صهیونیست آتش زدن اعراب را واجب کرد!

Image result for ‫اسماعیل الیاهو خاخام صهیونیست آتش زدن اعراب را واجب کرد‬‎

خاخام صهیونیست ضمن متهم کردن فلسطینی‌ها به انجام آتش‌سوزی در سرزمین‌های اشغالی گفت: سوزاندن اعراب واجب است!
«اسماعیل الیاهو» در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «همان‌طور که نتانیاهو گفته این آتش‌سوزی یک اقدام تروریستی است و باید هرچه زودتر عاملان این آتش‌سوزی پاکسازی شوند.»
به گفته این خاخام، «پاکسازی فلسطینی‌ها نه تنها جایز بلکه یک فریضه واجب است و در صورت اقتضای امر، باید به روی آنها آتش گشود.»
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما‌، این خاخام صهیونیست که یکی از خاخام‌های دینی و راست افراطی است همچنین گفته، «اگر به فلسطینی‌ها شلیک می‌کردید، به هیچ عنوان آتش‌سوزی در شهر حیفا و دیگر مناطق اسرائیل رخ نمی‌داد!»
مقام‌های رژیم صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن بر ناتوانی خود در خاموش کردن آتش درصدد هستند تا از زیر بار مسئولیت شانه خانه خالی کرده و این آتش‌سوزی را اقدامی عمدی اعلام کنند که از سوی گروه‌های فلسطینی صورت گرفته است. این آتش‌سوزی وسیع‌ترین آتش‌سوزی از سال 2010 در فلسطین اشغالی عنوان شده است.

تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به حمله پهپادهای آمریکایی به چادر فرماندهان بسیج در فرودگاه تلعفر/ وحشت آل‌سعود از تظاهرات مردمی در آستانه اولین سالگرد شهادت آیت‌الله نمر /خاخام صهیونیست آتش زدن اعراب را واجب کرد! ۰۶ / ۰۹ / ۱۳۹۵


کد آمار