تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

تحلیل‌گر مسائل آمریکا: شکست داعش نباید ما را از فعالیت اسلام آمریکایی غافل کند ۱۳۹۶/۰۹/۱۰

10 views
۱۱ام آذر ۱۳۹۶

تحلیل‌گر مسائل آمریکا:
شکست داعش نباید ما را از فعالیت اسلام آمریکایی غافل کند
۱۳۹۶/۰۹/۱۰

Image result for ‫تحلیل‌گر مسائل آمریکا: شکست داعش نباید ما را از فعالیت اسلام آمریکایی غافل کند‬‎
یک تحلیلگر مسائل آمریگا گفت: شکست داعش نباید ما را از اسلام آمریکایی که حتی درایران هم طرفدار دارد، غافل کند، باید ببینیم نقش ما چیست و به عنوان یک خبرنگار، تاجر یا هر فردی در مسیری برویم که منافع اسلام و انقلاب را تامین کنیم.
دومین شورای عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از صبح امروز با حضور 200 نفر از اعضای دفاتر این اتحادیه دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز شد.
بنابراین گزارش، افتتاحیه دومین نشست شورای عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با برگزاری نشست بین‌الملل همراه بود و «علی اسکات ویتکوویچ» تحلیلگر مسائل آمریکا از کشور جمهوری چک و دانش‌آموخته دانشگاه هاروارد آمریکا در خصوص شکست داعش و دنیای پس از داعش به تحلیل و سخنرانی پرداخت.
«علی اسکات» که پس از ملحق شدن به دین اسلام توسط پلیس امنیت آمریکا دستگیر و هفت سال و نیم در زندان حبس و پس ازمدت‌ها به ایران آمده بود با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که تاکید کردند، «این پیروزی برای اسلام نیست بلکه برای تمام بشر است»،گفت: وقتی می‌گوییم داعش تمام می‌شود، همه چیز تمام می‌شود، ولی کشورهایی که از داعش حمایت مالی می‌کردند ساکت نمی‌نشینند و در واقع شکست داعش فصلی از یک جنگ بزرگتر است و این محور آمریکایی تلاش می‌کند این جنگ را ادامه دهد.
این تحلیلگر مسائل آمریکا ادامه داد: امروز اسلام صهیونیستی آمریکایی در برابر اسلام واقعی قرار دارد، زمانی که اسرائیل و آمریکا برای نابودی یک کشور موفق نمی‌شوند؛ سعی می‌کنند آن را قسمت قسمت و جدا کنند تا بتوانند درگیری‌های داخلی ایجاد کنند.
وی تصریح کرد: شکستی که سردار سلیمانی به داعش وارد کرد، نباید ما را از اسلام آمریکایی که حتی درایران هم طرفدار دارد، غافل کند، باید ببینیم نقش ما چیست؟ به عنوان یک خبرنگار یک تاجر و...در مسیری برویم که منافع اسلام و انقلاب اسلامی را تامین کنیم.
وی گفت: من با توجه به این که در آمریکا زندگی می‌کردم برایم یک زمانی سوال پیش آمد که چرا سیاست آمریکا بر روی کشتار مسلمانان و استفاده از منابع آنان است و زمانی که روی این مسائل تحقیق می‌کردم پلیس آمریکا هفت سال و نیم مرا در زندان حبس کرد.

تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به تحلیل‌گر مسائل آمریکا: شکست داعش نباید ما را از فعالیت اسلام آمریکایی غافل کند ۱۳۹۶/۰۹/۱۰


کد آمار