تبلیغات

ads

تجلیل از کارمند بازنشسته آقای فرج محمدی

43 views
۲۵ام دی ۱۳۹۵
مراسم تجلیل از کارمند بازنشسته اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود

مراسم تجلیل از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکار بازنشسته آقای فرج محمدی توسط مهندس اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود با حضور فرمانده حوزه بسیج کارمندی و اصناف شهرستان و کلیه کارکنان راهداری و راه و شهرسازی در محل نمازخانه این اداره برگزار شد.

اوشال گفت آقای فرج محمدی یکی از کارکنان زحمتگش و تلاشگر این اداره  بوده  که در تمام فصول بخصوص در فصل زمستان بر خود وظیفه می دانست بطور شبانه روزی در امر برف روبی و بازگشایی راه های ارتباطی شهرستان در مسیرهای محوله شده فعالیت می کرد و ضمنا  ایشان همیشه در انجام ماموریتهای اداری در طول  30 سال صادقانه خدمت کرده اند
و از درگاه ذات اقدس الهی توفیق بیش از پیش  برای ایشان را در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مسئلت کرد.

اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از شغل راهداری به عنوان یک شغل شریف و مقدس در سطح جامعه یاد کرد و افزود : راهداران  با از خودگذشتگی، روزهای متمادی از خانواده هایشان دور هستند تا رانندگان محترم راه و مسافران عزیز بدون هیچ گونه دغدغه ای  با آرامش خاطر در جاده ها تردد نمایند.

اوشال اظهار داشت بدی
نوسیله با عنایت به تلاش بی وقفه و فعالیتهای شبانه روزی همکار بازنشسته آقای فرج محمدی و کلیه کارکنان راهدار ی  همیشه در جاده ها بوده و در امر  بهسازی و حفظ و نگهداری محورهای ارتباطی و برف روبی راه ها و ارتقاء ایمنی جاده های حوزه اسحفاظی شهرستان تلاش می نمایند تقدیر و تشکر به عمل آوردند .

اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  شهرستان هشترود ادامه داد: راهداری، رئیس و کارمند نمی شناسد و همه در کنار هم در جاده ها حضور داریم تا مردم با خیالی راحت و ایمن در جاده ها تردد کنند.اگر بنده بعنوان رئیس راهداری پشت میزم بنشینم، انگیزه ای برای باقی راهداران نمی ماند. همیشه خودم در راس کار قرار می گیرم و همپای همکارانم تلاش می کنم.

اوشال در حضور فرمانده حوزه بسیج کارمندی و اصناف و اعضای شورای حوزه و کلیه کارکنان ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از آقای فرج محمدی با اهداء هدایا و لوح سپاس تقدیر و تشکر کردند

در بخشی از این لوح تقدیر كه به آقای فرج محمدی توسط  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود  اهداء گردید ، آمده است :

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کظمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و درجهت تحقق اهداف اداره، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند  و  با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.

اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر وقدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم.امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق ومؤید باشید.تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به تجلیل از کارمند بازنشسته آقای فرج محمدی


کد آمار