تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

تجلیل از کارمند بازنشسته آقای فرج محمدی

48 views
۲۵ام دی ۱۳۹۵
مراسم تجلیل از کارمند بازنشسته اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود

مراسم تجلیل از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکار بازنشسته آقای فرج محمدی توسط مهندس اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود با حضور فرمانده حوزه بسیج کارمندی و اصناف شهرستان و کلیه کارکنان راهداری و راه و شهرسازی در محل نمازخانه این اداره برگزار شد.

اوشال گفت آقای فرج محمدی یکی از کارکنان زحمتگش و تلاشگر این اداره  بوده  که در تمام فصول بخصوص در فصل زمستان بر خود وظیفه می دانست بطور شبانه روزی در امر برف روبی و بازگشایی راه های ارتباطی شهرستان در مسیرهای محوله شده فعالیت می کرد و ضمنا  ایشان همیشه در انجام ماموریتهای اداری در طول  30 سال صادقانه خدمت کرده اند
و از درگاه ذات اقدس الهی توفیق بیش از پیش  برای ایشان را در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مسئلت کرد.

اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از شغل راهداری به عنوان یک شغل شریف و مقدس در سطح جامعه یاد کرد و افزود : راهداران  با از خودگذشتگی، روزهای متمادی از خانواده هایشان دور هستند تا رانندگان محترم راه و مسافران عزیز بدون هیچ گونه دغدغه ای  با آرامش خاطر در جاده ها تردد نمایند.

اوشال اظهار داشت بدی
نوسیله با عنایت به تلاش بی وقفه و فعالیتهای شبانه روزی همکار بازنشسته آقای فرج محمدی و کلیه کارکنان راهدار ی  همیشه در جاده ها بوده و در امر  بهسازی و حفظ و نگهداری محورهای ارتباطی و برف روبی راه ها و ارتقاء ایمنی جاده های حوزه اسحفاظی شهرستان تلاش می نمایند تقدیر و تشکر به عمل آوردند .

اوشال سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  شهرستان هشترود ادامه داد: راهداری، رئیس و کارمند نمی شناسد و همه در کنار هم در جاده ها حضور داریم تا مردم با خیالی راحت و ایمن در جاده ها تردد کنند.اگر بنده بعنوان رئیس راهداری پشت میزم بنشینم، انگیزه ای برای باقی راهداران نمی ماند. همیشه خودم در راس کار قرار می گیرم و همپای همکارانم تلاش می کنم.

اوشال در حضور فرمانده حوزه بسیج کارمندی و اصناف و اعضای شورای حوزه و کلیه کارکنان ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود از آقای فرج محمدی با اهداء هدایا و لوح سپاس تقدیر و تشکر کردند

در بخشی از این لوح تقدیر كه به آقای فرج محمدی توسط  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود  اهداء گردید ، آمده است :

چه غرورآفرینند آن عزیزانی که در کظمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و درجهت تحقق اهداف اداره، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند  و  با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان در کنار سایر همسنگران از جان و مال خود گذشتند و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.

اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اید، شایسته است از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در طول مدت خدمت تشکر وقدردانی نموده، توفیق روزافزون شما و خانواده گرانقدرتان را از درگاه احدیت مسئلت نمائیم.امید است در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق ومؤید باشید.تبلیغات

پخش آهنگ و موزیک ویدئو در رادیو جوان و کانال ها و سایت های بزرگ و پر مخاطب تماس بگیرید : 09366000500

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به تجلیل از کارمند بازنشسته آقای فرج محمدی


کد آمار