تبلیغات

ads

تبریک عید نوروز ۱۳۹۷

4 views
۲۹ام اسفند ۱۳۹۶

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی جامعه معزز کشتی اصفهان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای  عزیزان مسئلت مینماییم .

انشالله در سال پیش رو همه عزیزان در زیر سایه التفاتات حضرت ولی عصر (عج) اروحنا فداه به موفقیت و کامیابی نایل گردند و کشتی اصفهان در سال جدید جامه نو به تن کند.

کشتی اصفهان در سال پیش رو (1397) بایستی در دو میدان مهم میارزه کند یکی در عرصه ورزشی و مسابقات و یکی در عرصه استقامت در برابر سوداگران ورزش نصف جهان - آنهایی که کمر به زمین زدن کشتی اصفهان بسته اند  و شرافت خود را در مقابل پول و سرمایه گرو نهاده اند.

کشتی اصفهان در اواخر سال 96 یکی از ارکان و ستون های خود را در قبال پول از دست داد و عده ای از مدیران تازه به دوران رسیده ورزش اصفهان سالن 60 ساله تختی اصفهان را پولوم کردند و به مزایده گذاشتند. امیدوار هستیم مسوولان رده بالای هیات کشتی اصفهان و در راس آنها ریاست محترم کشتی اصفهان جناب " دکتر محمد مجیری " پیگیر این دغدغه مهم و اساسی جامعه کشتی اصفهان باشد و این سالن پیر و آبرودار در کشتی کشور را به آغوش جامعه کشتی کشور برگردانند.

توفیق روز افزون " ریاست محترم هیات کشتی اصفهان " جناب دکتر مجیری را از خداوند متعال خواستاریم و از این مدیر آگاه که ثابت کرد. جزیی از ( سیستم ناکارآمد و ثروت محور)  ورزش اصفهان نیست و نسبت به ورزش کشتی غیرت و تعصب ویژه ای دارد اعلام حمایت می کنیم. دکتر مجیری ثابت کرد می شود در برابر یک سیستم ضد اخلاق و ضد ورزش و طرفدار سرمایه ایستاد و بدون حمایت آنها جام باشگاههای جهان را در اصفهان به نحو احسنت برگزار کرد.

انشالله در سال پیش رو کشتی اصفهان با اتحاد و انسجام و با پشتوانه عظیم پیشکسوتان خود به اهدافش خواهد رسید و مژده آینده ای روشن در سال 97 را به اهالی کشتی اصفهان خواهیم داد.

برای یکایک دوستان - مربیان - کشتی گیران - داوران - پیشکسوتان - اعضای محترم هیات کشتی استان سالی خوش و پربار را آرزومندیم و امیدواریم هر کجا هستند کردگار سپهر یار و یاورشان باشد.

تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به تبریک عید نوروز ۱۳۹۷


کد آمار