تبلیغات

ads

برگزاری مراسم معنوی پرفیض زیارت عاشورا و گرامیداشت هفته بسیج در پایگاه مقاومت بسیج شهید کلانتری :

20 views
۷ام آذر ۱۳۹۵
برگزاری مراسم معنوی پرفیض زیارت عاشورا و گرامیداشت هفته بسیج در پایگاه مقاومت بسیج شهید کلانتری :

مراسم معنوی  پرفیض زیارت عاشورا و سینه زنی  به مناسبت 
رحلت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و به یاد شهدای کربلا و شهدای 8 سال دفاع مقدس در پایگاه مقاومت بسیج شهید کلانتری اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع ) با شکوه خاص زمزمه شد.

مهندس اوشال فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید کلانتری اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود در ابتدای برنامه ضمن خیرمقدم گویی به مهمانان خود ، هفته بسیج را برای بسیجیان سلحشور این مرز و بوم و به رزمندگان 8 سال دفاع مقدس و به خانواده شهدا تبریک  و تهنیت گفتند.
اوشال در ادامه
رحلت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت حضرت امام رضا(ع) را برای همه کارکنان بسیجی راهداری و شهرسازی تسلیت گفتند.

علیرضا اوشال رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود گفت بسیج بازوی پرتوان انقلاب اسلامی است و ما هر چه داریم از بسیجیان رزمنده و شهدا که 8 سال دفاع مقدس در برابر کفر ایستادگی نمودند و جان عزیز خود را نثار این کشور کردند و ما باید همیشه قدرشناس آنها باشیم.

فرمانده محترم سپاه ناحیه هشترود جناب سرهنگ تقی پور  رحلت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) را برای حاضران در جلسه تسلیت گفتند و در ادامه هفته بسیج را برای بسیجیان سلحشور و همیشه در صحنه حاضر نیز تبریک و تهنیت گفتند.
فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه هشترود جناب سرهنگ تقی پور گفت حضرت امام خمینی(ره) سلطنت طاغوت شاهنشاهی را از تخت پایین آورد و برای ما آزادی بخشید و راه امام و شهدا را تا نفس در جان داریم ادامه خواهیم داد و در برابر کفر ایستادگی خواهیم کرد.
سرهنگ تقی پور در ادامه در مورد اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی برای حاضران در جلسه مطالبی ایراد نمودند.
تقی پور تصریح کرد توانایی بسیج در حل بسیاری از مشکلات کشور برگرفته از همان مردمی بودن بسیج است و ماموریت آن هم رسیدگی به مشکلات مردم جامعه است.

تقی پور  از خدمات ارزنده مهندس اوشال و کارکنان این اداره برای هموطنان بخصوص برای روستائیان عزیز تقدیر و تشکر کردند.

سرهنگ تقی پور خاطرنشان کرد پاداش تلاشهای شبانه روزی و ارائه خدمات اداره راه و شهرسازی شهرستان هشترود برای رانندگان محترم راه و هموطنان عزیز به همان اندازه می باشد که بسیجیان عزیز علیه کفار در سوریه جنگ می کنند.
وی در ادامه اظهار داشت در دیدار با اهالی محترم روستاییان شهرستان هشترود از خدمات ارزنده این اداره رضایت کامل را دارند و از مهندس اوشال و کارکنان این اداره تقدیر و تشکر می کنند.
تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به برگزاری مراسم معنوی پرفیض زیارت عاشورا و گرامیداشت هفته بسیج در پایگاه مقاومت بسیج شهید کلانتری :


کد آمار