تبلیغات

ads

بازگشت پیروزنمندانه

75 views
۹ام دی ۱۳۹۴
دقیقا همون عاملی که سال ها پیش موجبات موفقیت های پی در پی من رو فراهم آورد تا روز به روز ترقی کنم و پیشرفت کنم, دقیقا همون عامل، الان داره بدبختم می کنه.

بی خوابی های شبانه رو عرض می کنم

حتی برنامه ریزی و ورزش و باشگاه و خستگی هم نتونست اندکی خواب شبانه‌ام رو تنظیم کنه.

از اینکه اینقدر بی اراده و بی خود شدم ناراحتم

از اینکه دچار بحران سی سالگی شدم ناراحتم

از اینکه افسار زمان مثل گذشته در اختیارم نیست ناراحتم

از اینکه هیچ چیز اونطور که باید پیش بره، نمی ره ناراحتم

امسال تا به الان سال ناخوشایندی بوده برام. سر در نمیارم یعنی باید همین امسال این همه اتفاق ناجور برام می افتاد؟ همزمان  کارم رو از دست دادم ؛ دچار بحران اعتقادی شدم و به تمام چیزایی که تا الان پایبندشون بودم شک کردم؛ درست همین امسال با خیانت فامیل های پدری داغون شدم؛ افسردگی و بی خوابی گرفتم و بدتر از همه اینها مشکلات نوجوانی دخمل استارتش زده شد.

اینها چکیده بدبختی ها و مشکلاتی بود که می تونست کلی داستان و روزانه باشه برای یک عده که با خوندنش از بیکاری دربیان. اما ترجیح دادم این اتفاقات تبدیل به خاطره نشن. همون بهتر که ننوشتم.

به هر حال من دیگه اون آدم سابق نیستم. تمرکز ندارم و مدام از این شاخه به اون شاخه می پرم. امشب یکدفعه یادم افتاد که وقتی روزانه‌ها و افکارم رو می‌نوشتم، یه جورایی به اشتباهاتم پی می بردم. درست مثل وقتی که می‌ری پیش مشاور و یه حق مشاوره تپل می دی و شروع می کنی به حرف زدن! شما حرف می زنی و مشاور گوش می ده...شما حرف می زنی و مشاور سرشو تکون می ده....شما حرف می زنی و مشاور نهایتا دو تا سوال می پرسه و شما دوباره حرف می زنی... اگر این مشاور خیلی تو کارش حرفه ای باشه، با همون دو تا سوال شما رو چنان جهت دهی می کنه که خودت جواب بسیاری از سوالات توی ذهنت رو پیدا می کنی...خیلی جاها دست خودت رو رو می کنی و مچ خودت رو می گیری. حالا حکایت روزانه نویسی و درد و دل وبلاگی هم همینه...دقیقا وقتی دارم تایپ می کنم سلول‌های خاکستری مغزم یه تکونی به خودشون می دن و از آکبندی درمیان. خدا رو چه دیدی شاید این هر دم نویسی که فعلا علنیه دردی از درهای من دوا کنه و راهی جلوی پام بذاره.... اونقدر ننوشتم که مطمئنا این نوشته پر از غلط املایی و نگارشیه. از این بابت هم اصلا ناراحت نیستم. کی به کیه.

تبلیغات

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال نظر به بازگشت پیروزنمندانه


کد آمار